GOLFy

Šola golfa GOLFy ponuja vsem članom GK Grad Otočec in tudi ostalim golfistom pestro in zanimivo ponudbo storitev. Prepričani smo, da lahko v ponudbi vsak najde nekaj tudi zase.

KLUBSKA VADBA ZA ODRASLE

URNIK na vadišču in igrišču Golf Grad Otočec

• Vsak TOREK od 18.00 do 19.00 ure.
  • Vsak ČETRTEK od 10.00 do 11.00 ure

CENIK

• Polna cena programa  35 €
  • mesečno  20 € - cena za člane GKGO - razliko pokrije GKGO.

PRIJAVA:

Klubska vadba vključuje:

• Strokovna in vodena vadba - 1 ura tedensko v skupini 4–12 udeležencev;
  • Vadba je organizirana v letnem času (april, maj, junij, september, oktober)
  • V zimskem času (od novembra do marca) je vadba organizirana v telovadnici;
  • Uporaba vadbišča in vadbenih žogic v času organizirane vadbe;
  • Izposoja palic za vadbo;

Namen in opis:

Klubska vadba za odrasle je namenjena vsem tistim, ki zgolj želijo ohranjati nivo svoje igre golfa s primernimi in pravilno vodenimi treningi in tudi tistim, ki želijo doseči naslednjo raven. Program vadbe je usmerjen v tehniko udarcev in vadbo igralnih veščin.

Prek redne vadbe vseh elementov igre, ki se bodo ciklično menjavali po sklopih, boste lahko pridobili samozavest pri izvajanju vaši udarcev, s tem pa boste izboljšali možnost vašega napredka v igri. Vadba je primerna tako za začetnike kot tudi za golfiste s predznanjem, saj boste lahko sami prilagajali težavnost glede na predznanje.

Treningi bodo sestavljeni iz vadbe kratke igre, dolge igre, trening igre na zelenici, trening igranja z ovir (pesek, voda) in trening izpopolnjevanja tehnike posameznih udarcev.

Za naše člane kluba imamo organizirano skupinsko vadbo z učiteljem golfa. Potekala bo po programu, ki omogoča udeležencim napredek v igri v vseh elementih igre golfa in zajema:

• trening kratke igre
  • trening dolge igre
  • trening igre na zelenici
  • trenig igranja iz ovir (pesek, voda)
  • trening izpopolnjevanja tehnike udarca