Klubski Match play 2019

Kot vsako leto, tudi letos organiziramo Match play tekmovanje

Pravila se ne spreminjajo in jih najdete spodaj

Žreb Klubskega Match play tekmovanja 2019

Klubski Match play

Tekmovanje se izvede v tekmovalni sezoni. Sodelujejo lahko polnopravni A in B člani.

Splošna pravila, ki veljajo v tem tekmovanju so:

• Najboljših 8 prijavljenih tekmovalcev se glede na HCP razglasi za nosilce tako, da  se v četrtfinalu srečajo 1.,8. in 2.,7. in 3.,6. in 4.,5. nosilec, v polfinalu pa  1.,4. in 2.,3. nosilec in v finalu 1.,2. nosilec, če s porazom svoje mesto ne prepustijo drugim tekmovalcem.
  • Ostalim prijavljenim tekmovalcem se začetno mesto določi z žrebom po skupinah po HCP najboljših 8,16,32,64,... prijavljenih tekmovalcev.
    Na žrebanju je poleg vodje tekmovanja prisoten vsaj še en član UO GKGO.
  • Slabši igralec ima prednost udarca na luknjah stroke od 1 do n (n=2/3 razlike v igralnem HCP zaokroženo navzdol).
    Maksimalni igralni HCP je 36 (vsi, ki imajo HCP >36, igrajo s HCP=36).
  • V primeru, da do določenega roka za posamezno kolo vodja tekmovanja ne dobi informacije o rezultatu dvoboja ali dogovora med tekmovalcema, OBA tekmovalca izpadeta iz tekmovanja.
  • Match play mora biti končan do zaključnega turnirja GKGO,
    kjer bodo najboljšim podeljeni pokali za 1., 2. in 3. mesto.