Klubski Match play 2019

Kot vsako leto, tudi letos organiziramo Match play tekmovanje

Pravila se ne spreminjajo in jih najdete spodaj

Prijavite se lahko do 20.4.2019 na klubsko e-pošto (info@golfklub-otocec.si),
ali na recepciji igrišča na Otočcu.

Match Play 2018-4.kolo + Končnica

Klubski Match play

Tekmovanje se izvede v tekmovalni sezoni. Sodelujejo lahko polnopravni A in B člani.

Splošna pravila, ki veljajo v tem tekmovanju so:

• Najboljših 8 prijavljenih tekmovalcev se glede na HCP razglasi za nosilce tako, da  se v četrtfinalu srečajo 1.,8. in 2.,7. in 3.,6. in 4.,5. nosilec, v polfinalu pa  1.,4. in 2.,3. nosilec in v finalu 1.,2. nosilec, če s porazom svoje mesto ne prepustijo drugim tekmovalcem.
  • Ostalim prijavljenim tekmovalcem se začetno mesto določi z žrebom po skupinah po HCP najboljših 8,16,32,64,... prijavljenih tekmovalcev.
    Na žrebanju je poleg vodje tekmovanja prisoten vsaj še en član UO GKGO.
  • Slabši igralec ima prednost udarca na luknjah stroke od 1 do n (n=2/3 razlike v igralnem HCP zaokroženo navzdol).
    Maksimalni igralni HCP je 36 (vsi, ki imajo HCP >36, igrajo s HCP=36).
  • V primeru, da do določenega roka za posamezno kolo vodja tekmovanja ne dobi informacije o rezultatu dvoboja ali dogovora med tekmovalcema, OBA tekmovalca izpadeta iz tekmovanja.
  • Match play mora biti končan do zaključnega turnirja GKGO,
    kjer bodo najboljšim podeljeni pokali za 1., 2. in 3. mesto.