Klubska vadba OTROCI od 7 - 15 let

Predpogoj za vklučitev v klubsko vadbo je članstvo v GKGO. Članarina za otroke do 12 let znaša 40 €. Vse glede včlanitve in plačila članarine najdete TUKAJ

URNIK na vadišču in igrišču Golf Grad Otočec (2 skupini)

• Vsak    TOREK od 16.00 do 18.00 ure.
  • Vsaka  SREDA od 16.00 do 18.00 ure

CENIK

• mesečno  35 €

PRIJAVA:
Sprejemamo prijave do zapolnitve mest.
V primeru premajhnega števila prijav se bo izvajal termin ob torkih.

Vadba vključuje:

• Strokovna in vodena vadba s strani učitelja golfa 2 uri tedensko v skupini 4 – 12 udeležencev;
  • Vadba je organizirana v letnem času.
  • V zimskem času (od novembra do marca) je vadba organizirana v telovadnici;
  • Uporaba vadbišča in vadbenih žogic v času organizirane vadbe;
  • Izposoja palic za vadbo;
  • Sofinanciranje na tekmah OŠ pokala;
  • Posebna ugodnost vadbenih žetonov 2 za 1.

Namen

V klubsko vadbo so vključeni otroci od 7. do 15. leta starosti. V skupino se lahko vključijo tako začetniki kot tudi otroci s predznanjem, saj delo prilagodimo sposobnostim in predznanju. V zimskem delu leta se preselimo v telovadnico, kjer treniramo golfske elemente, izboljšujemo motoriko in kondicijo.

Izvenšolska dejavnost na OŠ

Vadbo izvaja www.golfy.si, stroške vadbe delno sofinancira Golf klub Grad Otočec. Prijavite se lahko TUKAJ

Vadba poteka enkrat tedensko, 1 šolsko uro in je primerna tako za začetnike, kot tudi za tiste s predznanjem. Poleg osnovnih veščin golfa se razvija tudi druge motorične spretnosti, nova znanja pa pretežno otroci osvojijo prek igre.  Za opremo za izvajanje programa poskrbi izvajalec.

Na OŠ - osnovnih šolah

Vadba je organizirana od oktobra do konca aprila. V sklopu vadbe se udeleženci vključijo tudi v ligo v golfu za otroke, ki se izvaja enkrat mesečno na vseh lokacijah – finalna tekma pa je organizirana na pravem igrišču.

Cena     mesečno     15,00 €
letno (7 mesecev)   105,00 € (95 € trenutno v akciji)

Na igrišču Otočec

Vadba je organizirana v maju in juniju.

Cena  mesečno 15,00 €

Na OŠ in igrišču Otočec

Za tiste, ki bi se želeli udeležti obeh vadb, na OŠ in igrišču od oktobra do junija  je ponudba ugodnejša

Cena letno (9 mesecev)  120,00 €.

Predšolski otroci

V mesecu septembru 2017 planiramo vzpostaviti vadbo tudi za najmlajše in sicer predšolske otroke starosti od 5. do 6. leta. Zagon programa se prične v jeseni in sicer v prostorih za notranjo vadbo golfa, ker tako za prvi stik z golfom za otroke nekoliko lažje, predvsem pri uporabi golf opreme (prilagojena dvoranska oprema) ter tudi za starše, ker jim bo verjetno v primeru lokacije izvajanja programa v Novem mestu nekoliko olajšala logistične težave.

Predvidevamo vzpostavitev dveh skupin do 6 udeležencev. Obe skupini bi ob nadaljevanju treningov v letu 2018 v spomladanskem času usmerili na vadbo na igrišču.