Eclectic novice

AUDI eclectic »

petek, 10.03.2017

Razpis za leto 2017

Audi Ladeis Eclectic 2016 »

torek, 24.05.2016

končni rezultati

Zaključni turnir AUDI eclectic 2017 v GK Otočec

V torek, 15.8.2017, so golfistke GK Otočec odigrale zaključni turnir letošnjega klubskega Audi Eclectic tekmovanja

Nekaj utrinkov z zaključka najdete TUKAJ

Končni rezultati

AUDI ECLECTIC 2017

Organizator tekmovanja: Porsche Slovenija d.o.o.

Vodja tekmovanja v GK Grad Otočec: Vesna Dular

Pravica nastopa:
Pravico do nastopa imajo članice Golf kluba Grad Otočec z urejenim A članstvom za 2017 in so dopolnile starost 18 let.

Organizacija tekmovanja:

• Turnirji bodo organizirani ob torkih.
  • Za imetnice dopoldanskih kart bo tekma organizirana dopoldne.
  • Za tekme, ki sovpadajo s seniorko ligo, bomo naknadno določili nadomestni datum, tako da se boste lahko udeležile obeh tekmovanj.

Igrišče nas bo o možnostih popusta za Ladies Day in avtomobilčke obvestilo naknadno.

Razpored klubskih turnirjev v letu 2017:

• 11.  in  25. april,
  • 9., 16. in 23. maj,
  • 6., 13.,  20. in 27. junij,
  • 4., 11.,  18. in 25. julij,
  • 1.,  8. in 15. avgust.

Kadar nam bo vreme mešalo štrene, bomo pač tekmo prestavili na dan z bolj obetavno vremensko napovedjo.

Vodenje rezultatov: Rezultati bodo objavljeni na spletni strani kluba.
Pravila predvidevajo, da se za končno razvrstitev upoštevajo tekmovalke z najmanj šestimi odigranimi koli. Seveda pa to ni ovira za tiste, ki bi želele le igrati. Vseeno se prijavljajte na tekme, saj je naš prvi namen druženje in pa da še kaj storimo zase in za zdravo življenje.

Prijave:
Prijave na letošnji Audi klubski eclectic sporočite do torka, 4. aprila,  Ireni Jakše  (irena.jakse@siol.net), ali Vesni Dular (vesna.dular@gmail.com).
Enako se prijavljate tudi za posamezno kolo. Vsa obvestila boste prejemale na vaš e-naslov, sledile pa jim boste lahko tudi na spletni strani kluba.

Način igre:
Eclectic je igra, pri kateri lahko udeleženke na vsakem turnirju popravijo do tedaj najboljši rezultat, dosežen na posamezni luknji.
Po zadnjem turnirju se od tako doseženega končnega seštevka udarcev na vseh 18-ih jamicah odšteje ½ tekočega hdcp posamezne udeleženke – dobimo neto rezultate udeleženk.

Pravila igre:
Tekmovanje bo potekalo v skladu s Pravili golfa in amaterskega statusa, ki so odobrena s strani R&A Rules Limited, v skladu z lokalnimi pravili, ki so usklajena s Pravili golfa in so odobrena s strani tekmovalne komisije, ter v skladu s pravili EGA Handicap Systema 2016 – 2019 ter so v skladu s tekmovalnimi pravilniki GZS.

Zaključni turnir:
Zaključno tekmovanje - Audi Ladies Cup 2017 bo v soboto, 16. septembra, na igrišču G&CC Diners na Smledniku .

Na zaključni turnir se iz vsakega kluba uvrsti po 5 udeleženk z najboljšim končnim neto rezultatom in najmanj šestimi odigranimi koli. V primeru enakih končnih rezultatov se upošteva boljši rezultat na zadnjih luknjah ( 9, 6, 3, 2, 1) oz. se udeleženke določi z žrebom. Povabilo na zaključni turnir ni prenosljivo.

Finala se lahko udeležijo le tekmovalke, ki bodo imele na dan, 25.8. 2016, HCP enak ali boljši od 36.