Eclectic novice

AUDI eclectic »

petek, 10.03.2017

Razpis za leto 2017

Audi Ladeis Eclectic 2016 »

torek, 24.05.2016

končni rezultati

Zaključni turnir AUDI eclectic 2017 v GK Otočec

V torek, 15.8.2017, so golfistke GK Otočec odigrale zaključni turnir letošnjega klubskega Audi Eclectic tekmovanja

Nekaj utrinkov z zaključka najdete TUKAJ

Končni rezultati

AUDI ECLECTIC 2018

Organizator tekmovanja: Porsche Slovenija d.o.o.

Vodja tekmovanja v GK Grad Otočec: Vesna Dular

Pravica nastopa:
Pravico do prijave imate vse članice našega kluba ne glede na HCP. Pogoji so, da ste že dopolnile 18 let, imate A članstvo v našem klubu in plačano članarino za letošnje leto.

Organizacija tekmovanja
Tekmovanja bodo potekala na našem matičnem igrišču Grad Otočec. Tekme bomo organizirali:

• ob torkih, da se jih bodo lahko udeležile tudi članice, ki nimajo letne karte, pač pa bodo izkoristile Ladies Day,
  • na isti dan dopoldne ali popoldne,
  • izven datumov tekem, ki sovpadajo s seniorsko ligo, tako da se boste lahko udeležile obeh tekmovanj.

Letošnja pomlad je zamujala in tudi naši turnirji se bodo začeli malce kasneje, a po protokolu:

• 8., 22. in 29. maj,
  • 12., 19. in 26. junij,
  • 3., 17. in 31. julij in
  • 7. in 21. avgust.

Kadar nam bo vreme mešalo štrene, bomo pač tekmo prestavili na dan z bolj obetavno vremensko napovedjo.
Koledar tekem in rezultati bodo objavljeni na spletni strani kluba.

Golfistke, ki se boste uvrstile na prvih pet mest klubske Audi eklektik lestvice, boste povabljene na zaključni finale, ki ga organizator Porsche Slovenija letos organizira v soboto, 20. oktobra, na igrišču Arboretum – Volčji Potok

Naj obnovimo še pravila igre:

Eclectic je seštevna igra, kjer posameznica po vsakem tekmovanju popravlja svoj bruto rezultat, dosežen na posameznem polju. Rezultate vodimo na posebni tabeli in jih tudi po vsaki tekmi objavimo na spletni strani kluba.

Po zaključnem turnirju od končnega števila udarcev odštejemo polovico igralnega HCP posameznice in tako dobimo končni vrstni red tekmovalk. Zmaga tekmovalka z najnižjim rezultatom. Igra je primerna za vse igralke, tudi za začetnice.

Prijave na letošnji Audi klubski eclectic sporočite do  ponedeljka, 30. aprila,  Ireni Jakše (irena.jakse@siol.net) ali Vesni Dular (vesna.dular@gmail.com) .

Prijave na posamezno tekmo bo tudi letos  zbirala Irena Jakše, rezultate pa bo vodila Vesna Dular. Vsa obvestila boste prejemale na vaš e-naslov, sledile pa jim boste lahko tudi na spletni strani kluba.