Sobota 7.10. - zaključni turnir GK Otočec,

02.10.2017

Turnir za klubskega prvaka

V soboto , 7.10.2017 bo zaključni turnir Golf kluba Grad Otočec.

Letošnji zaključni turnir bo nekaj  posebnega glede na predhodna leta.
Dobili bomo klubskega prvaka v seštevni igri.

Rezultate zaključnega turnirja pa bomo preračunali tudi v bolj običajno bruto in neto razvrstitev, ki se bo upoštevala  tudi kot sedmi turnir v razvrstitvi na Klubski lestvici 2017.

Že tradicionalno bo vse stroške turnirja pokril vaš golf klub.
Ostale podrobnosti o turnirju lahko najdete v razpisu turnirja – TUKAJ.

Na zaključku sezone bomo podelili tudi pokale najboljšim posameznikom v kategorijah na Klubski lestvici 2017 ter v klubskem Match play 2017 tekmovanju.

V razvrstitvi za klubsko lestvico štejejo 4 najboljši turnirji, tako da se lahko tisti s samo tremi rezultati s četrtim rezultatom občutno premaknejo po lestvici navzgor. Pogled na Klubska lestvico po 6. kolu po kategorijah glede zmagovalcev pove:

• Bruto moški   – Gašper, Šemso in Mitja  imajo enako število točk, tudi četrti Boštjan ni brez možnosti za zmago,
  • Bruto ženske – razvrstitev najboljših  je več  ali manj dokončna, saj bosta trenutno vodilna Anja in največja konkurentka Veronika odsotni zaradi zastopanja kluba na evropskem klubskem prvenstvu.
  • Neto  do HCP 12 – Gašper sicer vodi, realne možnosti za zmago v tej kategoriji imajo še 3-4 igralci.
  • Neto  do HCP 24 – Gregor sicer prepričljivo vodi, vendar ga  Štefan s  trenutno samo tremi rezultati lahko prehiti.
  • Neto HCP nad 24 – tudi tukaj ima Milena lepo prednost, vendar jo Cvetka in Boris s polnim četrtim rezultatom lahko prehitita.