September

28.08.2018

NM Open, klubske srede, drugi turnirji.

1. NM Open

V soboto 8. septembra organiziramo že 18. turnir Odprto prvenstvo Novega mesta.
Veseli bomo vaše čim večje udeležbe. Podrobnosti najdete v razpisu turnirja TUKAJ.

Turnir velja v tekmovanju za klubsko lestvico.

2. Klubske srede

Glede na to, da klubskih sred oz. cvičkove lige od poletja ni več, kot klubske srede v septembru uvajamo posebno ligo Klubski Texas scramble v parih.

Pravila lige so naslednja.

• Klubska sreda je vsako sredo, razen v primeru slabega vremena.
  • Prijave parov ali posameznikov prejema igrišče do torka zvečer.
  • Vsi, ki se prijavijo kot posamezniki, jim bodo izžrebani soigralci.
  • Startna lista bo znana pred turnirjem. Start bo praviloma iz 1. in 9. luknje, kar pomeni, da bo zamika med prvimi in zadnjimi največ pol ure.
  • Igralni HCP para je ena petina seštevka obeh igralnih HCP zaokroženo navzdol.
  • Rezultat para je seštevek udarcev zmanjšan za igralni HCP. Nasprotni par (skorer)  izračuna skupni rezultat, ga zapiše na kartico, ki jo podpišeta oba para.
  • Vsak posameznik dobi število točk, ki je enako rezultatu para. Naslednjo klubsko sredo lahko posameznik igra z drugim soigralcem v paru.
  • Klubske srede igramo, dokler bo dopuščalo vreme. Start turnirja je praviloma 6 ur pred nočjo.
  • Na posameznem turnirju in po zaključku lige bodo najboljši posamezniki simbolično nagrajeni.

Organizatorji upamo na čim večjo udeležbo.

3. Napoved turnirjev

Rezervirajte si čas za turnirje, ki jih organizira GK Otočec.....

• Sobota, 15.9.2018, družabni turnir, Texas Scramble v parih, ki šteje v ligi Klubski Texas scramble v parih.
  • Sobota 22.9.2018, HCP turnir v sklopu katerega bo tudi tekmovanje ekip.
  • Sobota 29.9.2018, Zaključni turnir GKGO.
Za vse omenjene turnirje razpisi oz. posebna vabila še sledijo.