Redna letna skupščina 2019

članarina GKGO in Pristopna izjava

Redna letna skupščina

Vse člane vabimo na redno letno skupščina Golf kluba Grad Otočec-GKGO, ki bo v
sredo, 27.2.2019, ob 18.00 uri v hotelu Šport na Otočcu. Na spodnjih povezavah najdete:

Vabilo na skupščino GKGO in dnevni red  2019
Plan in pravila GKGO 2019
Poročilo Dejavnosti GKGO 2018

Do odprtja golf sezone je potrebno urediti nekaj obveznosti, tako formalnih kot tudi finančnih.

GDPR in Pristopna izjava

Evropska Uredba o varstvu osebnih podatkov (GDPR) zavezuje vse obdelovalce osebnih podatkov (tudi GKGO). V skladu s to uredbo moramo pridobiti vaše soglasje za uporabo oz. obdelavo vaših osebnih podatkov.

Pristopno izjavo ( Pristopna izjava v GK Grad Otočec) , ki je skladna z GDPR, nam morate poslati vsaj v primeru, da boste poravnali članarino za leto 2019 ter v primeru, da želite še naprej prejemati obvestila kluba in igrišča.

Izpolnjeno in podpisano pristopno izjavo nam lahko dostavite:

• po klasični pošti na naslov Golf klub Grad Otočec, Grajska cesta 2, 8222 Otočec,
  • ali jo pustite na recepciji golf igrišča na Otočcu (ko bo to možno),
  • še najbolj pa bomo veseli podpisane in skenirane Pristopne izjave, poslane na naš naslov info@golfklub-otocec.si.

V primeru, da nove Pristopne izjave ne bomo prejeli, vaših podatkov ne bomo smeli obdelovati, to pa pomeni, da ne bomo mogli urejati vašega članstva pri GZS in vas ne bomo  smeli uvrstiti na seznam prejemnikov e-sporočil s strani kluba in igrišča. Izjema so le obvestila, ki so izključno povezana s statusom vašega članstva v GKGO.

Članarina GKGO za leto 2019

Poleg ugodnejših letnih kart imajo člani GKGO tudi druge ugodnosti na igrišču na Otočcu, kot sta 20-odstotni popust pri igralni karti in znižana startnina na turnirjih ter možnost sodelovanja na tekmovanjih, dogodkih in aktivnostih, ki jih v celoti ali delno financira GKGO.

Pogoj za uveljavljanje ugodnosti kluba v letu 2019 je članstvo v GKGO, kar pomeni, da morate plačati članarino GKGO za leto 2019, ki znaša, enako kot lani, 120€ za odrasle, 60€ za mladino do 18 let in študente do 26 let ter 40€ za otroke do 12 let.

Članarino GKGO plačate na TR kluba, odprt pri NLB: SI56 0297 0009 1927 259.

V Namen plačila obvezno napišite PRIIMEK in IME oseb(e), za katere(o) plačujete članarino.

Prosimo vas, da plačate članarino vsaj do 20.2.2019, saj je urejanje članstva in naročanje članskih izkaznic pri GZS običajno dražje od marca naprej.