Klubska lestvica

Klubska lestvica 2020

Spodnji plan turnirjev se bo prilagajal omejitvam in sprostitvam omejitev glede COVID-19.

V sezoni 2020 bodo za klubsko lestvico organizirani klubski turnirji za HCP,

1 Otvoritveni turnir GKGO – zaprti        sobota 4.4.2020
2 Dobrodelni turnir (GKGO&Rotary)     sobota 17.5.2020
3 Predsednikov turnir GKGO – zaprti     sobota 13.6.2020
4 Odprto prvenstvo Novega mesta       sobota 5.09.2020
5 Zaključni turnir GKGO – zaprti            sobota 3.10.2020

V tekmovanju za klubsko lestvico štejejo tudi naslednji turnirji, ki jih bo organiziral GGO v sklopu lige Term Krke.

1 Liga term Krka – GGO torek 5.5.2020
2 Liga term Krka – GGO torek 26.5.2020
3 Liga term Krka – GGO torek 14.7.2020
4 Liga term Krka – GGO torek 25.8.2020
5 Liga term Krka – GGO torek 15.9.2020

• Vodja klubske lestvice je Dušan Dular, ki skrbi za organizacijo in korenspodenco lestvice.
• Za končno uvrstitev na Klubski lestvici šteje en turnir več od polovice vseh odigranih.
• Udeležba na vsaj tretjini vseh odigranih turnirjev pomeni, da bo igralec uvrščen v nabor za končno razvrstitev.
• Vsi turnirji za klubsko lestvico, z izjemo Otvoritvenega turnirja, Predsednikovega pokala in Zaključnega turnirja, so odprtega tipa.
• Pravico tekmovanja na lestvici imajo vsi člani GKGO s plačano članarino za tekoče leto.
• Na turnirjih, ki štejejo za klubsko lestvico in jih organizira GKGO, klub plača startnino polnopravnim članom GKGO (A in B članstvo).
• Turnirje se igra po pravilih določenih v razpisu posameznega turnirja. Startno listo na klubskih turnirjih pripravi vodja tekme s pomočjo recepcije igrišča. Praviloma sestavi skupine (flajte) po HCP, kadar tekmovanje šteje za spremembo HCP.
• Najboljšim na posameznih turnirjih v organizaciji GKGO in na koncu najboljšim posameznikom lestvice bodo podeljene nagrade. Nagrade najboljšim na lestvici sponzorira pokrovitelj lestvice Kompas Novo mesto.

BRUTO:
1. mesto bruto moški,