V nedeljo, 8.10.2023 je bilo v Lipici zadnje šolsko golf tekmovanje v sezoni 2022/2023, ki ga organizira GZS. Tokrat je bila konkurenca zelo močna, saj se je tekmovanja udeležilo kar 59 tekmovalcev.

V kategoriji najmlajših deklic (U8) je prvo mesto osvojila Lana Lavrih Fir, v kategoriji U10 je prav tako prvo mesto zasedla Neža Gorše in v kategoriji U18 pa je bila prva Mia Lavrih. Za Mio je bila to zadnja tekma v okviru šolskega tekmovanja, saj je zaradi izredno dobrih rezultatov v zadnji sezoni dosegla HI 6,2 in bo od zdaj naprej naš klub zastopala na profesionalnih tekmovanjih, kot je SLO TOUR.

V Lipici pa je bila tudi razglasitev najboljših igralcev v skupnem seštevku šolskih tekmovanj. Omenjena dekleta so bila tudi v skupnem seštevku prva, med dečki pa je tretje mesto osvojil najmlajši tekmovalec sezone, Ian Lavrih Fir, 5 let.

 

Našim mladim golfistkam in golfistu čestitamo!