Seniorke in seniorji zaključili tekmovalno sezono

V oktobru so naše tekmovalke in tekmovalci s finalom v Arboretumu zaključili letošnjo sezono v okviru pokalnih tekmovanj GZS. Po šestih odigranih kolih, ki jih je tudi letos motil COVID, so uspešno zastopali naš klub.

Seniorke so zasedle 9. mesto bruto oz. 8. mesto neto izmed 11 ekip.
SENIORKE 2021 liga. BRUTO.xlsx , SENIORKE 2021 liga.NETO.xlsx
Naše barve so zastopale Milica Korošec, Jožica Pelko, Vera Cerle, Mirjana Fink, Alenka Jakovljevič, Bogdana Zajc in Darinka Plevnik. Glede na dosežene rezultate in v pogojih, v katerih je potekalo tekmovanje, ima ekipa še nekaj rezerv. Za doseganje boljših rezultatov je potrebna številčnejša ekipa, kar bo zagotovilo udeležbo v vseh kolih tekmovanja.

Zavidanja vreden rezultat pa so dosegli seniorji, ki so zasedli 2. mesto bruto med 12 ekipami.  
Med posamezniki je zmagovalec Andrej Kralj, visoko pa sta se uvrstila še Gašper Pelko in Vladimir Urek. V ekipi so nastopali še Milan Lampe, Franc Šašek, Matevž Aš, Rudi Sadek, Jože Hribar in Šemso Šehić.
Pokalno-tekmovanje-2021-seniorji

Andrej Kralj je bil tudi član državne reprezentance, ki se je udeležila evropskega prvenstva na Slovaškem.